Elu pühaduse seminar 7. augustil

Kutsume teid osa saama laupäeval, 7.augustil kl 11-14 toimuvast seminarist “Kogu elu on püha”.

Kas, kes ja kuidas saab kõnelda sündimata laste eest, anda hääle neile, kes ise kõnelda ei saa; kuidas toetada naisi ja terveid perekondi, kes seisavad väga raskete valikute ees. Preester Terry Gensemeril ja tema abikaasal, dr Patti Gensemeril (Alabama, USA) on kolmekümneaastane kogemus, kuidas seda teha – ning seda nad laupäeval meiega jagavadki. Seminar on inglise keeles, tõlkega eesti keelde. Oled teretulnud sellest osa saama!

Seminar toimub Tallinnas Mustamäe tee 8 II korrusel, sissepääs hoovi poolt.
Seminar on kahes osas, pausi ajal pakume teed, kohvi ja suupisteid, et ikka jaksu oleks.

Kogu elu kaitse on Karismaatilises Episkopaalkirikus olulisel kohal, seetõttu on loodud eraldi organisatsioon kiriku rüpes, et anda hääletutele hääl. (vt ka https://www.cecforlife.com/). Preester Terry Gensemer on selle organisatsiooni juht algusest ehk 2001. aastast saadik. Tema südameigatsuseks on, et Kristuse Ihu võiks olla ühtne, kaitstes veel sündimata lapsi, aga ka eutanaasia vältimisel. CEC4Life teeb koostööd erinevate konfessioonidega, sest üksi seda väga olulist tööd teha ei saa.

Preester Terry Gensemer teenib ja jutlustab ka Tallinnas Stefanose koguduses pühapäevasel, 8.08. jumalateenistusel, mis algab kell 17.00.

Elu pühaduse seminar Tallinnas 6. augustil

Kommenteerimine on suletud.