08.2021 arhiiv

Elu pühaduse seminar 7. augustil

05.08.2021

Kutsume teid osa saama laupäeval, 7.augustil kl 11-14 toimuvast seminarist “Kogu elu on püha”.

Kas, kes ja kuidas saab kõnelda sündimata laste eest, anda hääle neile, kes ise kõnelda ei saa; kuidas toetada naisi ja terveid perekondi, kes seisavad väga raskete valikute ees. Preester Terry Gensemeril ja tema abikaasal, dr Patti Gensemeril (Alabama, USA) on kolmekümneaastane kogemus, kuidas seda teha – ning seda nad laupäeval meiega jagavadki. Seminar on inglise keeles, tõlkega eesti keelde. Oled teretulnud sellest osa saama!

Seminar toimub Tallinnas Mustamäe tee 8 II korrusel, sissepääs hoovi poolt.
Seminar on kahes osas, pausi ajal pakume teed, kohvi ja suupisteid, et ikka jaksu oleks.

Kogu elu kaitse on Karismaatilises Episkopaalkirikus olulisel kohal, seetõttu on loodud eraldi organisatsioon kiriku rüpes, et anda hääletutele hääl. (vt ka https://www.cecforlife.com/). Preester Terry Gensemer on selle organisatsiooni juht algusest ehk 2001. aastast saadik. Tema südameigatsuseks on, et Kristuse Ihu võiks olla ühtne, kaitstes veel sündimata lapsi, aga ka eutanaasia vältimisel. CEC4Life teeb koostööd erinevate konfessioonidega, sest üksi seda väga olulist tööd teha ei saa.

Preester Terry Gensemer teenib ja jutlustab ka Tallinnas Stefanose koguduses pühapäevasel, 8.08. jumalateenistusel, mis algab kell 17.00.

Elu pühaduse seminar Tallinnas 6. augustil

EKEK pannkoogikohvik Raekülas 6. augustil

05.08.2021

Head Raekülalised ja kõik teised külalised!

Barnabase kogudus kostitab teid selle aasta Augustijälgede tänavafestivalil taas kord pannkookidega! Lauakese leiab Vanakooli keskuse eest.

Lisaboonus: Kui võtad ühes oma kruusi, pakume sulle koogi kõrvale kohvi täitsa tasuta!

Koogile saad panna mett ja/või maasikamoosi ja / või ja/ või vaarikamoosi ja/ või kondenspiima ja/ või hapukoort… või napsata hoopis singi ja juustuga koogi… Ootame teid kooki mekkima ja kohvitama!

Festivali laval mängivad ka meie kiriku Stefanose koguduse muusikud Brendan Projecti nime all keldilikku muusikat kl 16.00 ja see on täitsa lähedal me kohvikule!
Pannkoogikohvik 06.08.21 Raekülas

Augusti kalender

01.08.2021

on PDF-kujul leitav siit